Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Abychom rozšířili naší dotazníkovou rubriku, tak jsme se zeptali na pár otázek našeho manažera marketingu Miroslava Fukse


Miroslav FuksPODZIM 2008


1. Jak hodnotíte Podzim z pohledu na tabulku(překvapení/zklamání)?

Druhá liga je dlouhodobě obrovsky vyrovnaná a řada překvapení se dala očekávat. Tentokráte z mého pohledu nejvíce negativně postihly Slovácko a Hradec Králové, naopak velmi překvapily týmy Ústí nad Labem a Čáslavi, které jsem osobně tipoval hodně nízko.

2. Myslíte si že týmy které zklamali jako např. Slovácko ,že půjdou nahoru?

U Hradce Králové a Slovácka na jaře očekávám tabulkový vzestup. Hradec ještě klidně může promluvit do postupových bojů.

3. Stejná otázka akorát protiklad např. Čáslav a dolů nebo zůstane?

Myslím si, že jak Čáslav, tak např. i Ústí budou na jaře velmi komplikovat život papírovým favoritům. O hry o postup však asi nepromluví.

4. Máte nějaký tip, který tým postoupí?

Postup samozřejmě přeji Vysočině a dále by si ho zasloužili Bohemians 1905.Jihlava a Podzimní část


1. Kluci získali 31 bodů což je nadprůměrný výsledek. Tenhle podzim byl možná nejlepší jak kdy vůbec jak to hodnotíte z pohledu člena FC Vysočina Jihlava a.s.?

Dle počtu získaných bodů šlo o bezesporu nejvyšší bodový zisk v historii. Tým v zápasech většinou odvedl své maximum nebo ho i s přispěním tolik potřebného štěstí překonal. Jen velká škoda výpadku v posledním kole proti Vítkovicím. Stejně tak nyní mrzí domácí ztráta proti Dukle Praha.

2. Petr Faldyna nastřílel 8 branek už po 3. bojuje o krále Střelců. Myslíte si ,že takový hráč v týmu je velký přínos?

O přínosu Petra Faldyny pro mužstvo nelze pochybovat. Je kapitánem mužstva a stačí se podívat na jeho gólovou bilanci v posledních 3 ročnících II. ligy, kdy nastupoval v dresu FC Vysočina.

3. Tabulka je nesmírně vyrovnaná za Jihlavou jsou dokonce 3 mužstva(Dukla, Čáslav, Ústí) se stejným počtem 29 bodů, takže máme náskok jen 2 body. Co si o tom myslíte(vyrovnanost)?

Už zodpovězeno výše. Každopádně lze očekávat, že vyrovnanost II. ligy bude pokračovat i na jaře. Žádný tým se nevyvaruje ztrátám a nakonec spravedlivě postoupí ten, který za 15 duelů vybojoval nejvíce bodů.

4.  Za podzim přišlo dohromady na domácí utkání 15 810 diváků a průměr na zápas je 1756 diváků. Na tým ,který bojuje o postup a doma prohrál pouze 2x by mělo chodit více lidí ne? Co vlastně chystáte na jaro, aby ty návštěvnosti byli lepší?

Pevně věříme, že atraktivní jarní postupové boje přilákají do ochozů našeho stadiónu co největší návštěvy. Právě náboj těchto duelů by měl být pro fanoušky tou nejlepší motivací a pozvánkou. FC Vysočina skutečně stojí před velkou šancí postoupit do nejvyšší české soutěže, která nyní na Vysočině ve fotbale, hokeji, basketbale a dalších divácky hojně sledovaných sportech chybí. Jsme takto jediným regionem bez možnosti sledování kolektivního sportu na nejvyšší úrovni.

5. Na jakou pozici tipujete kluky ,že skončí po 30. kole?
Přeji si a pevně věřím, že skončíme na postupové pozici. Bude to však velký boj.

Máte nějaké zlepšení na stadionu na, které se fanoušci mohou těšit?

Nejpozději od druhého jarního domácího zápasu by měl začít fungovat nový, větší a atraktivnější fan-shop s kvalitnějším a větším sortimentem.

Poslední otázka: Co by jste popřál fanouškům, fanouškovskému webu a především hráčům?

Všem obligátně přeji velkou porci zdraví, štěstí a pevných nervů. Fanouškům pak hodně energie a nápadů, jak svému klubu pomoci a podpořit ho.


Děkujeme za rozhovor, Vysočina ole!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář