Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC VYSOČINA JIHLAVA – MUTĚNICE 3 : 2

Dnešní zápas se odehrál opět na tuto dobu ve velmi příjemném počasí. Jihlava nastoupila v bílých dresech a Mutěnice pak v našich tradičních žlutých barvách.

Samotné utkání začalo z naší strany dvěma rohy, které se nepodařilo ani jeden zužitkovat. Při 1.rohu zapracovala hlavičková spolupráce našich dvou nejmenších hráčů na hřišti Cihláře a Bartoše a druhý jmenovaný o kousek minul branku Mutěnic. Druhý roh pak zakončoval hlavou Míša Kadlec , ale ani on nebyl úspěšný. Na druhé straně měl obdobnou příležitost soupeř, ale i jeho snaha byla neúspěšná. Poté převzali do rukou zápas hráči Mutěnic a sympatickou bojovnost zakončili ve vedoucí branku, po několika zmatcích v jihlavské obraně. I když gól byl na hranici ofsajdu. A až do 30. minuty se zápas odehrával na naší půli a záložní řady byla naprosto bez nápadu. I po obdržené brance ještě byli Mutěnice lepší, ale pak se nám po rychlé křídelní akci a následném centru na Rabušice, který úspěšně zakončoval , podařilo vstřelit branku. A nakonec se nám podařilo zápas díky Rabušicovi dokonale otočit, který se tváří v tvář gólmanovi Mutěnic nemýlil. Fanoušky pak ještě stihl pobavit jeden soupeřův postarší a trochu přiopilý fanoušek, který neúnavně dával svému týmu odborné rady, jak nejlépe překonat jihlavskou tvrz.

Ve druhé půli Jihlava obměnila kádr a zlepšila se i hra, ale opět se ozvala naše slabina , kdy z mnoha rohových kopů jsme nebyli schopni ani jeden zakončit. Nakonec třetí gól Jihlavy se podařilo vstřelit Petru Faldynovi. To už tým z Mutěnic fyzicky pomalu odpadával, přesto se neustále snažil hrát bojovně a nakonec i tuto snahu využil ke zkorigování výsledku. Bylo již však oproti našemu minulému zápasu s naší juniorkou vidět , že hráči již působí rozehraněji. Vidět byli hlavně Jirka Malínek, Míša Veselý a Rabušic a také nově příchozí Libor Baláž, který působil na hřišti jistým dojmem a vystřelil i pěknou a razantní střelu na soupeřovu branku, avšak bez gólového efektu.

Utkání sledovalo cca 60 lidí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář